co to jest eMareko.pl

eMareko.pl to wyjątkowe miejsce dla Ciebie!

W naszym portalu znajdziesz spersonalizowaną ofertę z najlepszymi promocjami w Twojej okolicy. Zakładając u nas konto, masz dostęp do licznych i niepowtarzalnych voucherów promocyjnych dopasowanych do Twoich preferencji, które ustalasz sam w swoim panelu użytkownika. Codziennie informujemy Cię o aktualnych ofertach, które możesz kupić tylko w danym dniu. Dzięki temu masz pewność, że będziesz codziennie przez nas zaskakiwany, a Twoja obecność na naszym portalu nigdy Cię nie znudzi!

zarejestruj się i poznaj naszą ofertę
Wszystkie promocje w jednym miejscu bez wychodzenia z domu

Jako Klient masz możliwość przeglądania i korzystania z voucherów promocyjnych wystawianych każdego dnia przez lokalne firmy.

Konto dla Firm to wyjątkowa możliwość promowania Twoich usług i produktów w sieci, jak również pozyskania nowych Klientów.

Zdecyduj sam jakie konto chcesz założyć i wykorzystaj 100% możliwości naszego portalu.

Załóż konto na naszym portalu

Rejestrując się w naszym portalu wybierasz rodzaj konta: Konto zwykłe i Konto dla Firm. Każde z kont posiada swoje wyjątkowe funkcje.

Ustaw swoje preferencje ofert

Logując się na konto ustaw swoje preferencje otrzymywania powiadomień. Dopasuj je tak, aby każdego dnia otrzymywać spersonalizowane oferty.

Zapisuj vouchery i korzystaj ze zniżek!

Vouchery możesz dodawać do listy ulubionych lub pobierać i wykorzystać w ciągu podanego na nim terminu.

Co oferujemy?

W naszym portalu znajdziesz promocje niemalże z każdej branży. Możesz przeglądać oferty według danej kategorii, bądź skorzystać z naszej wyszukiwarki. Masz ochotę pójść dziś do kina lub na romantyczną kolację? Potrzebujesz nowego telefonu lub komputera? A może chciałbyś wyjechać na wakacje? Wszystko to znajdziesz na eMareko.pl w wyjątkowych cenach.

Wystarczy, że założysz u nas konto i ustalisz swoje prefencje, a codziennie otrzymasz nowe oferty, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie. Korzstając z voucherów na naszym portalu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Chcesz korzystać naszych z promocji? Załóż konto Klienta

Zwykły użytkownik ma możliwość założenia darmowego konta, dzięki czemu otrzymuje powiadomienia o aktualnych promocjach, z których może korzystać zapisując vocuhery. Sprawdź co zyskasz dzięki rejestracji na naszym portalu:

  • Codzienne spersonalizowane powiadomienia z ofertami promocyjnymi w Twoim panelu użytkownika

  • Możliwość dostosowania otrzymywanych ofert do Twoich wymagań i preferencji

  • Zapisywanie voucherów z możliwością ich późniejszego wykorzystania

Zarejestruj się jako zwykły użytkownik

Podaj swój adres e-mail i hasło, następnie potwierdź rejestrację w otrzymanym od nas mailu

Zapoznaj się z regulaminem